Wiele kobiet ma wielkie pragnienia. Snują w głowie wyobrażenia, jakie chciałyby być, jak wymarzona zmiana wpłynęłaby na ich życie. A na co dzień roztrząsają swoje reakcje, zawsze po fakcie żałując, że nie zachowały się inaczej.

Nam udało się to zmienić! I chcemy podzielić się z Tobą naszymi odkryciami.
Tym, jak działa Piękno Myśli.

Dla kogo są te warsztaty?

 • Dla kobiet
  same jesteśmy kobietami i wiemy, w jakie pułapki umysłu wpadają kobiety w różnych sytuacjach. Znalazłyśmy też odpowiednie dla nas narzędzia i metody, aby wprowadzić zmianę w swoje myślenie. Jesteśmy zafascynowane kobiecością i wpływem kobiet na rzeczywistość i chcemy pomóc Ci wyzwolić w sobie ten potencjał.
 • Dla żon, mam, kobiet pracujących i przedsiębiorczych
  dla tych, które chcą wszystkiego i żyją intensywnie, wiele oczekują, ale zmiany które mogą wprowadzić w swoje życie muszą być proste i nie mogą pochłaniać zbyt wiele czasu.
 • Dla kobiet poszukujących
  które chcą stać się bardziej otwarte, nie skupiać się na przeszkodach i negatywach, ale szukać tego, co dobre, a przez to kreować pozytywną atmosferę wokół siebie, w której inni będą chcieli przebywać.
 • Dla kobiet, które chcą coś zmienić
  w swoich relacjach, życiu zawodowym, patrzeniu na samą siebie, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Kto poprowadzi warsztaty?

Warsztaty poprowadzi Monika Chochla – kobieta, żona, mama i psycholog. Monika pracuje w obszarze rozwijania potencjału i skuteczności w działaniu jako trener i coach. W pracy z ludźmi najbardziej kręci ją błysk w oku oznaczający, że ktoś właśnie odkrył w sobie moc i siłę do pełniejszego życia. Inspiracje płynące z piękna myśli spisuje na blogu chcemisie.com.pl. Prywatnie jest w ciągłym ruchu: na rowerze, na spacerze lub na sali tanecznej.

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

Termin: 7 kwietnia 2019 w godzinach 9:30 – 14:00
Miejsce: Zabłocie 13, 30-701 Kraków

Koszt warsztatów

Koszt uczestnictwa dla jednej osoby to 139 zł

Zapisy

Zapisy przyjmujemy wyłącznie poprzez stronę: http://wszechstronny.com/WARSZTATY-PIEKNO-MYSLI/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here