ALEKSANDRA WOJDA

Jestem kobietą. Kiedyś niewiele to dla mnie znaczyło. Od kiedy weszłam na drogę rozwoju siebie, widzę w tym wielki dar. I jestem z tego dumna.

Inni najbardziej cenią mnie za indywidualne podejście. Lubię ludzi. Lubię ich słuchać i odkrywać, co wyjątkowego mają w sobie.

Do działania najbardziej pobudza mnie pragnienie wzbogacania życia innych.

W innych kobietach podziwiam umiejętność pójścia za swoim największym marzeniem. Rozpalają mnie historie o kobietach, które porzucają korporację i wyjeżdżają na krańce świata. Podziwiam je za mądrość i odwagę.

ALICJA MENTEL

Jestem kobietą spełniającą się w roli żony, mamy i fizjoterapeutki. Uwielbiam podróże rowerowe, górskie wędrówki i miejsca, w których natura przejmuje panowanie nad cywilizacją.

Inni najbardziej cenią mnie za energiczność i pogodę ducha, które udzielają się otoczeniu. Bliskie mi osoby mówią też, że bije ode mnie ciepło stwarzające przestrzeń do wzajemnej otwartości w relacji.

Do działania najbardziej pobudza mnie poczucie, że to czego się podejmuję ma sens, może inspirować i zmieniać na lepsze rzeczywistość wokół mnie.

W innych kobietach podziwiam umiejętność łączenia różnych ról życiowych z podążaniem za swoimi pragnieniami. To wszystko na przekór licznym lękom i wymówkom, z którymi my kobiety często się zmagamy.

MAŁGORZATA ŁEPEK

Jestem kobietą, która lubi na szukać rozwiązań, kreować nową jakość.

Inni najbardziej cenią mnie za wytrwałość. Cech ta sprawiła, że biegałam codziennie przez 400 dni, bo tak sobie postanowiłam.

Do działania najbardziej pobudzają mnie umowy, które sama ze sobą zawieram i których staram się dotrzymywać.

W innych kobietach lubię optymizm. Nawet ten niepoprawny bardzo mnie urzeka.

MONIKA CHOCHLA

Jestem… Monika, a moje inne imiona to pozytywność i zaangażowanie. To pierwsze, bo mój radar wrodzonego optymizmu jest wyczulony na każdy przebłysk dający nadzieję. To drugie, bo od zawsze wkładam całe serce w to, co robię. 

Inni najbardziej cenią mnie za… naturalność, odwagę i aktywne życie z pasją na co dzień

Do działania najbardziej pobudza mnie… moje własne serce i dostrzeżone potrzeby innych ludzi, z rzeczy przyziemnych ruch w każdej postaci (od tańca, przez rower, po góry)

W innych kobietach lubię… te momenty, gdy dają sobie prawo do odkrywania własnej wrażliwości i dzielą się swoim pięknem ze światem. Marzy mi się, byśmy korzystały z tego na co dzień, nie tylko od święta!

URSZULA NIZIO

Jestem idealistką-realistką. Ideały realizują się w codzienności: w związku małżeńskim, przy dwójce dzieci, intensywnej pracy zawodowej i zaangażowaniu społecznym i wszystkich wiążących się z tym wyzwaniach.

Inni najbardziej cenią mnie za to, że jak mnie coś zafascynuje, to daję się pochłonąć, moje zdobywanie wiedzy jest kompletne i dogłębne.

Do działania najbardziej pobudza mnie wewnętrzne przekonanie, że to, co robię ma sens. I drobne sukcesy!

W innych kobietach podziwiam umiejętność łączenia pielęgnacji własnej emocjonalności i treściwej komunikacji na zewnątrz.

JOANNA SOCZÓWKA

Jestem kobietą pełną energii i ciekawości życia. Szukam harmonii i piękna w okół mnie.

Inni najbardziej cenią mnie za prostolinijność i pogodę ducha.

Do działania najbardziej pobudzają mnie ambitne cele i krótkie terminy 🙂

W innych kobietach podziwiam pokorę i życiową mądrość.